200zł do wykorzystania na dowolny cel

Kolejna promocja bankowa. Do zgarnięcia gwarantowane 200zł. W sumie możesz i 400zł – jeśli np Twoja żona, mąż, partner, partnerka zrobi to samo 😉

Konto jest całkowicie darmowe, trzeba spełnić tylko kilka warunków, aby otrzymać 200zł.

 • 0zł za prowadzenie rachunku
 • 0zł za obsługę karty debetowej dla posiadacza konta
 • 0zł za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Aliance
 • 0zł za przelewy internetowe
 • 0zł za wpłatę gotówki we wpłatomacie

200zł które dostaniesz możesz wykorzystać na dowolny cel – możesz je też po prostu wypłacić w bankomacie. Kwota ta podzielona jest na 4ry nagrody po 50zł.

Pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł otrzymasz za aktywację Aplikacji GOmobile do 31 stycznia 2019 r. oraz wykonanie min. 3 Transakcji bezgotówkowych w Sklepach spożywczych w miesiącu styczniu 2019 r.

Drugą, Trzecią i Czwartą nagrodę w wysokości 50 zł każda otrzymasz za wykonanie min. 5 Transakcji bezgotówkowych w Sklepach spożywczych oraz za otrzymanie Wpływów na Konto Osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z miesięcy luty – marzec – kwiecień 2019 r.

Informację o pierwszej i drugiej nagrodzie otrzymasz do 19 marca 2019 r., a przelew kwoty nagrody do 31 marca 2019 r. po spełnieniu opisanych w Regulaminie promocji warunków w zakresie odbioru nagrody.

Informację o trzeciej i czwartej nagrodzie otrzymasz do 17 maja 2019 r., a przelew kwoty nagrody do 31 maja 2019 r. po spełnieniu opisanych w Regulaminie promocji warunków w zakresie odbioru nagrody.
Ok. Więc do dzieła 🙂

Co po kolei trzeba zrobić, aby dostać 200zł?

 1. Wejdź na https://kontonazakupy.pl/ i wypełnij formularz na stronie.Po wypełnieniu formularza dostaniesz email z kolejnymi instrukcjami. Upewnij się, że wpisujesz prawidłowy email, no i jak nie dojdzie – sprawdź dokładnie katalogi spam / społeczności / oferty itp.
 2. W instrukcjach dostaniesz link do założenia Konta optymalnego – załóż je zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie. Oczywiście w trakcie wypełnianie wniosku pamiętaj o zamówieniu karty debetowej.
 3. Do 15 stycznia musisz zawrzeć umowę z bankiem.
  Do 31 stycznia aktywuj aplikację mobilną GOmobile (działa na IOS i Androidzie).
  Do 31 wykonaj minimum 3 transakcje bezgotówkowe w dowolnym sklepie spożywczym
  Do 31 stycznia zapewnij wpływ na konto w wysokości 1000zł.
 4. W każdym z miesięcy luty, marzec i kwiecień wykonaj minimum 5 transakcji kartą w sklepach spożywczych oraz zapewnij wpływ na konto w wysokości 1000zł.

Jak widzisz warunki do spełnienia są bardzo proste i na dobrą sprawę nie wymagają inwestycji z Twojej strony – tylko zmianę pewnych przyzwyczajeń – zamiast robić zakupy swoją dotychczasową kartą – robisz kilka razy zakupy nową – i masz 200zł 🙂

Jeszcze raz podaję Ci link do założenia konta: Link

ps. Taka podpowiedź jeszcze, bo przy niektórych promocjach takie pytania się zdarzają. “Czy muszę wpłacić 4000zł na konto żeby spełnić warunki?” Odpowiedź brzmi nie. Załóżmy też taką sytuację dla uproszczenia, że w każdym miesiącu robisz zakupy za łączną kwotę 5zł :). W styczniu przelewasz sobie 1000zł, po zakupach zostaje Ci 995zł. Przelewasz sobie te pieniądze na inne konto, albo wypłacasz. Dokładasz 5 zł, i w lutym przelewasz na to konto praktycznie te same 1000zł. I tak samo w kolejnych miesiącach 🙂 Więc upraszczając potrzebujesz dysponować jednym tysiącem złotych + to co wydajesz na zakupy – które i tak pewnie robisz 🙂

Wpływ zapewniaj sobie najlepiej koło 10tego – tzn wtedy kiedy przychodzi Ci pensja, żebyś potem nie zapomniał, lub nie miał problemu z zebraniem tej kwoty. A najlepiej ustaw sobie np. w kalendarzu google przypomnienia, że masz zapewnić wpływ, lub że trzeba zrobić zakup 🙂

Udanych łowów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com