Zanim wykonasz zadania -przeczytaj Airdrop FAQ

Kilka zasad odnośnie airdropów:

  1. Załóż sobie do tego oddzielne konto, dla porządku, żeby się te informacje gdzieś nie gubiły.
  2. Najlepiej niech to będzie gmail. Bo tam wszystko dochodzi.
  3. Na gmailu możesz sobie porobić etykiety – takie katalogi i umieszczać każdego airdropa w oddzielnym katalogu. (jak to zrobić? — google.com)
  4. Nie używaj skrzynek typu onet, wp, interia>>> tylko gmail.
  5. Jak wypłacić kasę z airdopa? Jeśli nie ma tego w artykule, to zapewne deweloperzy tego nie ogłosili. Jak tylko będę miał info – dam znać w tym samy artykule.
  6. Na ogół deweloperzy podają koniec airdropa, i zazwyczaj przed końcem airdropa niczego nie wypłacisz. Jeśli znam konkretną datę zakończenia airdropa – podaję ją w artykule.
  7. Zanim zadasz mi pytanie, proszę sprawdź czy nie ma tego w instrukcji. 90% pytań odnośnie airdropów jakie dostaję, wynika z niedokładnego zapoznania się z instrukcją.
    Ja poświęcam około 1-3 godzin na airdropa by wykonać instrukcje (obróbka zdjęć, czy nagrań, napisanie artykułu, wrzucenie filmu na YT), więc Ty poświęć kilka minut na zapoznanie się z materiałem zanim zadasz mi pytanie 😉
  8. Przypominam, airdropy robimy „na statystykę”, ponieważ część z nich wypali, a część – nie.

Airdropy – to naprawdę prosta rzecz w większości przypadków. Jak coś nie jest proste, ja to odrzucam na wstępie, i nie pokazuję tego dalej 😉

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com