Jak Zarobić Miliony?

Jak? Po prostu :).

Nazywam się Michał Mielniczuk i uczę ludzi jak zarabiać w internecie. Sam również zarabiam. To co pokazuję, to czego uczę – znam z praktyki. Lubię przede wszystkim takie programy w których można zarobić bez sprzedaży, bez polecania. Dlaczego? Dlatego, że większość ludzi ma problem z polecaniem i ze sprzedażą. O wiele łatwiej jest zaprosić do biznesu pokazując już efekty. I żeby mieć takie efekty nikogo do takiego biznesu zapraszać nie trzeba.

Nie czuję biznesów, których zarabia się tylko wtedy kiedy się kogoś zaprosi. Dziwnym jest dla mnie to kiedy ktoś chce uczyć kogoś zarabiania, kiedy sam nie zarabia.

Zapraszanie, to nie jest jakaś magiczna umiejętność. Można się tego nauczyć. Wystarczy działać i stosować odpowiednie strategie i systemy. Bardziej, to kwestia blokady psychicznej, którą można złamać. A najłatwiej tego dokonać, jeśli samemu się ma efekty, i można się nimi pochwalić.

Zastanów się, jeśli byłeś już w jakimś biznesie np. MLM, ile wydałeś pieniędzy na niepotrzebne produkty, niejednokrotnie o wiele droższe od ich odpowiedników sklepowych, ile wydałeś na szkolenia, spotkania itp. A ile z tego wróciło do Twojej kieszeni? Nic? Większość ludzi nie odrabia tego co włożyło, czasami nic.

Nie twierdzę, że MLM to zły system. Jednak, programy które Ci proponuję są prostsze jeśli chodzi o uzyskiwanie efektów. Owszem wymagają wkładu, ale…..

….podlicz sobie teraz ile wydałeś już na biznesy, z których nic nie miałeś. Załóżmy że 10.000zł. Teraz dodaj czas, który poświęciłeś. A teraz spójrz na jedną z moich strategii, z działu strategie i zobacz, że z takiej kwoty, w ciągu kilku miesięcy reinwestycji, bez zapraszania kogokolwiek możesz mieć 10.000zł miesięcznie na czysto.

A co zrobić jeśli nie masz pieniędzy. Zastosuj jedną z moich strategii, w której inwestujesz co miesiąc małymi kwotami. Możesz też, napisać do mnie, podpowiem Ci jak aktywnie zarobić na Twoje inwestycje.

Jak Zarobić Miliony?

I jeszcze nie napracować się przy tym 😉 – przede wszystkim trzeba sprawić, aby to pieniądze pracowały. Pieniądz jest dużo lepszym pracownikiem niż ktokolwiek inny. Nie śpi, nie marudzi, nie chce podwyżki, nie choruje, nie spóźnia się do pracy.

Ideą projektu “dochód bez pracy” jest zarabianie w sposób inteligentny i oczywiście legalny. Sam pracuję kilka godzin tygodniowo, czasami kilka godzin miesięcznie, więc określenie “dochód bez pracy” jest jak najbardziej na miejscu. Na dodatek nie jest jakaś ciężka :). Oczywiście na początku trzeba włożyć trochę więcej pracy – jeśli nie masz odpowiedniego kapitału. Ja zanim stworzyłem ten projekt – musiałem popracować kilka miesięcy – choćby z tego powodu, że wcześniej byłem praktycznie bankrutem. Na szczęście dzięki mądrej pracy, a przede wszystkim wzięciu się w garść wyszedłem z tego.

Kilka osób napisało mi, że nie ma czegoś takiego jak dochód bez pracy. Dla ułatwienia, dla tych osób podaję sformułowanie równoważne > dochód bez pracy ~ dochód pasywny 🙂

Programy, które wchodzą w skład mojego projektu opisałem w osobnych działach na stronie głównej. Stosuję kilka zasad jeśli chodzi o dobór programów – tak, aby minimalizować ryzyko straty kapitału. Oprócz tego ważna jest tutaj pewna strategia działania. Jednak, miej świadomość, że biznes zawsze jest ryzykowny, i możesz stracić pieniądze. Dzięki mnie, możesz to ryzyko znacznie zmniejszyć. Nie mniej jednak, dla mnie czas jest dużo cenniejszy nie pieniądze, dlatego osobiście wolę zaryzykować pieniędzmi i zarobić szybciej, niż stracić czas na pracę, z której potem mogę nic nie mieć 🙂

Zapraszam do lepszego życia.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com