Skąd Wziąć Pieniądze Na Biznes

Przede wszystkim lekturę tej strony powinieneś zacząć od innych działów. Jeśli tego nie zrobiłeś, zrób to, dopiero wtedy zajrzyj tutaj.

Ok. Poczytałeś, przeanalizowałeś, poukładałeś sobie w głowie. Stwierdziłeś – fajnie by było zarabiać i nie pracować.

Pamiętasz taką scenę z “Kariera Nikosia Dyzmy”, gdzie Nikoś mówi:

– ja mam tu pracować?

– ale broń Boże

😉

No właśnie. Celem projektu Dochód Bez Pracy nie jest praca. Celem projektu jest zarabianie, i ewentualnie, spokojne myślenie, w co by tu jeszcze zainwestować.

Ok. Super. Ale jak nie masz środków. Widzisz, wszystko zależy od tego jaki masz cel.

Przypomnę Ci jeszcze jedną scenę filmową, tym razem z Młodych wilków:

– jeśli jesteś naprawdę inteligentny, nie będziesz biedny.

I tak jest, choć w tej inteligencji należy zawrzeć odwagę.

Do rzeczy. Jeśli nie masz środków możesz zrobić to na kilka sposobów.

  1. Inwestujesz minimum opisane w dziale: Dla Aktywnych i działasz przez jakiś czas aktywnie, aż uzyskasz zadowalający Cię kapitał, który dalej reinwestujesz.
  2. Korzystasz z darmowych pożyczek: http://net-pozyczki.pl/. Proponuję taką strategię w tym przypadku. Powiedzmy, że jest 10 firm pożyczkowych oferujących darmowe pożyczki. Okres pożyczek dla uproszczenia to 30 dni, kwota 1000zł. Dzielisz liczbę pożyczek na 4. Masz powiedzmy 3. W 3 firmach bierzesz w sumie 3000zł – inwestujesz. Po miesiącu bierzesz pożyczki w następnych 3 firmach i spłacasz poprzednie. Tak przez 4 miesiące. Czemu 4? Ponieważ w większości firm opisanych na tej stronie po 4 miesiącach zwraca się wkład. Możesz wtedy zwrócić pożyczki i działać dalej.
    Zaletą jest to że nie musisz mieć własnych funduszy, wadą – trzeba pilnować terminów spłat. Jeśli nie masz funduszy, to warto wykorzystać tą opcję.
    Jest to opcja najmniej pracochłonna.
    Możesz też skorzystać z jednorazowego oprocentowanego kredytu, w jednej z opcji dostępnych na stronie http://net-pozyczki.pl/. Należy wtedy skalkulować rentowność takiej pożyczki.
  3. Możesz też napisać do mnie, podpowiem Ci inną opcję, gdzie jeśli się zaangażujesz, możesz dosyć szybko zbudować spory kapitał na start.

 

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com